Falco Noční stolek Nibby 092 bílý

Noční stolek je nezbytným vybavením každé ložnice, dětského nebo studentského pokoje i pokoje pro hosty. Je nepostradatelným... více informací »
Falco Noční stolek Nibby 092 bílý
Značka: Falco
1 672 Kč
DO OBCHODU »
Noční stolek je nezbytným vybavením každé ložnice, dětského nebo studentského pokoje i pokoje pro hosty. Je nepostradatelným...

Noční stolek je nezbytným vybavením každé ložnice, dětského nebo studentského pokoje i pokoje pro hosty. Je nepostradatelným společníkem u postele a poskytuje úložný prostor pro vše, co potřebujete mít na dosah ruky a také odkládací prostor např. na lampičku nebo budík. Noční stolek Nibby Vaší ložnici krásně doplní a svoji funkci bude plnit na výbornou.
Stolek je vyrobený z lamina, které se snadno udržuje. Při výrobě je kladen důraz na ekologii takže je vyráběný v souladu s ohledy na životní prostředí.
Stolek je dodávaný v demontu a součástí balení je montážní návod včetně potřebných spojovacích prvků. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Tento vynikající produkt Falco Noční stolek Nibby 092 bílý jde získat bezprostředně tu v populární sekci noční stolky! Máme pro vás ještě ostatní produkty z této rubriky na pár kliknutí. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také více kousků od dodavatele Falco. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt Falco Noční stolek Nibby 092 bílý od našeho výrobce Falco pohodlně nakoupíte ještě dnes extra výhodně. Aktuálně v akci za 1 672 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,