Falco Noční stolek Cezanne R21 levý – sonoma

Noční stolek je vyroben z kvalitního lamina v barvě sonoma. Stolek poskytuje dostatek prostoru na lampičku či odložení knížky a... více informací »
Falco Noční stolek Cezanne R21 levý - sonoma
Značka: Falco
1 842 Kč
DO OBCHODU »
Noční stolek je vyroben z kvalitního lamina v barvě sonoma. Stolek poskytuje dostatek prostoru na lampičku či odložení knížky a...

Noční stolek je vyroben z kvalitního lamina v barvě sonoma. Stolek poskytuje dostatek prostoru na lampičku či odložení knížky a praktické zásuvky umožní, abyste měli po ruce vše co potřebujete. Noční stolek je dodáván v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.

Tento akční a ve slevě produkt Falco Noční stolek Cezanne můžete sehnat lehce na našem webu v kategorii cezanne! Nyní můžete najít jiné produkty ve zmíněné kategorii jednoduše online! Oblíbený dodavatel Falco vám představuje vysoce kvalitní sortiment Udělejte si radost. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete více kousků značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt Falco Noční stolek Cezanne R21 levý - sonoma od populární značky Falco můžete nakoupit bezpečně online opravdu levně! Nyní pořídíte od 1 842 Kč.