Falco Kuchyňská linka Timothy – oranžový lesk/MDR

Kuchyňská linka Timothy v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných... více informací »
Falco Kuchyňská linka Timothy - oranžový lesk/MDR
Značka: Falco
16 636 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyňská linka Timothy v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných...

Kuchyňská linka Timothy v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných domech. Skříňky si můžete sestavit buď tak, jak vidíte na úvodní fotografii, nebo si je můžete sestavit podle svých potřeb. Kuchyňská linka je na nožkách a díky tomu je prostor pod linkou lépe přístupný při vytírání, či zametání drobků. Korpusy skříněk jsou matné bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku ve třech módních odstínech a se třemi typy úchytek. Všechny tyto varianty najdete v naší nabídce. Skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii s úchytkami, které jsou vyobrazeny v doplňkových fotografiích.
Fotografie je pouze ilustrační, linka je dodávána bez pracovní desky. Vyobrazené spotřebiče a dekorace nejsou v ceně.
Rozměry vrchních skříněk:skříňka š.80 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka s výklopnými dvířky š.70 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka š.30 cm, v.72 cm, hl.30 cm
Rozměry spodních skříněk:skříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cm skříňka se zásuvkami š.60 cm, v.83 cm, hl.50 cm skříňka š.40 cm, v.83 cm, hl.50 cm 


Oblíbený produkt Falco Kuchyňská linka Timothy – oranžový lze nakoupit pohodlně tady u nás v oblíbené kategorii kuchyňské linky! Nyní najdete skvělé zboží z této rubriky ve výprodejové akci! Známá značka Falco nabízí skvělé výrobky. To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se také na další kvalitní zboží od výrobce Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento unikátní kousek Falco Kuchyňská linka Timothy - oranžový lesk/MDR od známého předního výrobce Falco lze pořídit ještě dnes až neuvěřitelně levně! Stojí teď u nás 16 636 Kč.