Falco Kuchyňská linka Timothy – oranžový lesk/KRF

Kuchyňská linka Timothy v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných... více informací »
Falco Kuchyňská linka Timothy - oranžový lesk/KRF
Značka: Falco
16 636 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyňská linka Timothy v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných...

Kuchyňská linka Timothy v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných domech. Skříňky si můžete sestavit buď tak, jak vidíte na úvodní fotografii, nebo si je můžete sestavit podle svých potřeb. Kuchyňská linka je na nožkách a díky tomu je prostor pod linkou lépe přístupný při vytírání, či zametání drobků. Korpusy skříněk jsou  bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku ve třech módních odstínech a se třemi typy úchytek. Všechny tyto varianty najdete v naší nabídce. Skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii s úchytkami, které jsou vyobrazeny v doplňkových fotografiích.
Fotografie je pouze ilustrační, linka je dodávána bez pracovní desky. Vyobrazené spotřebiče a dekorace nejsou v ceně.
Rozměry vrchních skříněk:skříňka š.80 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka s výklopnými dvířky š.70 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka š.30 cm, v.72 cm, hl.30 cm
Rozměry spodních skříněk:skříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cm skříňka se zásuvkami š.60 cm, v.83 cm, hl.50 cm skříňka š.40 cm, v.83 cm, hl.50 cm 

Akční produkt máte možnost najít snadno tady u nás ve známé kategorii kuchyňské linky! Připravili jsme pro vás skvělé výrobky z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu!

Zcela unikátní produkt Falco Kuchyňská linka Timothy - oranžový lesk/KRF originál od značky Falco snadno můžete získat tady za nejnižší cenu. Nyní pořídíte od 16 636 Kč.