Falco Kuchyňská linka Timothy – červený lesk/KRF

Kuchyňská linka Timothy v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných... více informací »
Falco Kuchyňská linka Timothy - červený lesk/KRF
Značka: Falco
16 636 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyňská linka Timothy v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných...

Kuchyňská linka Timothy v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných domech. Skříňky si můžete sestavit buď tak, jak vidíte na úvodní fotografii, nebo si je můžete sestavit podle svých potřeb. Kuchyňská linka je na nožkách a díky tomu je prostor pod linkou lépe přístupný při vytírání, či zametání drobků. Korpusy skříněk jsou matná bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku ve třech módních odstínech a se třemi typy úchytek. Všechny tyto varianty najdete v naší nabídce. Skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii s úchytkami, které jsou vyobrazeny v doplňkových fotografiích.
Fotografie je pouze ilustrační, linka je dodávána bez pracovní desky. Vyobrazené spotřebiče a dekorace nejsou v ceně.
Rozměry vrchních skříněk:skříňka š.80 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka s výklopnými dvířky š.70 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka š.30 cm, v.72 cm, hl.30 cm
Rozměry spodních skříněk:skříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cm skříňka se zásuvkami š.60 cm, v.83 cm, hl.50 cm skříňka š.40 cm, v.83 cm, hl.50 cm 

Tento levný výrobek lze pořídit bezprostředně u nás v populární rubrice kuchyňské linky! Získejte podobné produkty ve zmíněné kategorii za skvělou cenu. Oblíbený dodavatel Falco svým zákazníkům dodává prvotřídní sortiment. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás více skvělých kousků od výrobce Falco. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční kus Falco Kuchyňská linka Timothy - červený lesk/KRF od dodavatele se skvělou pověstí Falco můžete sehnat právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nabídka od 16 636 Kč.