Falco Kuchyňská linka Timothy – černý lesk/MDR

Kuchyňská linka Timothy v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných... více informací »
Falco Kuchyňská linka Timothy - černý lesk/MDR
Značka: Falco
16 636 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyňská linka Timothy v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných...

Kuchyňská linka Timothy v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných domech. Skříňky si můžete sestavit buď tak, jak vidíte na úvodní fotografii, nebo si je můžete sestavit podle svých potřeb. Kuchyňská linka je na nožkách a díky tomu je prostor pod linkou lépe přístupný při vytírání, či zametání drobků. Korpusy skříněk jsou matné bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku ve třech módních odstínech a se třemi typy úchytek. Všechny tyto varianty najdete v naší nabídce. Skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii s úchytkami, které jsou vyobrazeny v doplňkových fotografiích.
Fotografie je pouze ilustrační, linka je dodávána bez pracovní desky. Vyobrazené spotřebiče a dekorace nejsou v ceně.
Rozměry vrchních skříněk:skříňka š.80 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka s výklopnými dvířky š.70 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka š.30 cm, v.72 cm, hl.30 cm
Rozměry spodních skříněk:skříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cm skříňka se zásuvkami š.60 cm, v.83 cm, hl.50 cm skříňka š.40 cm, v.83 cm, hl.50 cm 


Tento designový výrobek je dostupný právě tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci kuchyňské linky. Nyní si můžete vybrat nové produkty z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se také na další produkty od výrobce Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Ve slevě tento produkt Falco Kuchyňská linka Timothy - černý lesk/MDR pocházející od značky Falco jednoduše můžete sehnat v aktuální nabídce napořád výhodně. Nabídka již od 16 636 Kč.