Falco Kuchyňská linka Simeon 240 – vanilka+černý lesk/RLG

Kuchyňská linka Simeon je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň i praktická. Skříňky nabízejí dostatek... více informací »
Falco Kuchyňská linka Simeon 240 - vanilka+černý lesk/RLG
Značka: Falco
22 238 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyňská linka Simeon je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň i praktická. Skříňky nabízejí dostatek...

Kuchyňská linka Simeon je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň i praktická. Skříňky nabízejí dostatek úložného prostoru a díky nožkám na spodních skříňkách, je prostor pod linkou lépe přístupný při úklidu Korpusy skříněk jsou bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku ve třech módních odstínech a se třemi typy úchytek. Všechny tyto varianty najdete v naší nabídce a určitě si vyberete tu nejvhodnější pro Vaši kuchyň. Skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii s úchytkami, které jsou vyobrazeny v doplňkových fotografiích.
Fotografie je pouze ilustrační, linka je dodávána bez pracovní desky. Vyobrazené spotřebiče a dekorace nejsou v ceně.
Rozměry vysoké potravinové skříňky: š.60 cm, v.207 cm, hl.55 cm
Rozměry vrchních skříněk:skříňka š.40 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka š.80 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka š.60 cm, v.72 cm, hl.30 cm
Rozměry spodních skříněk:skříňka š.40 cm, v.83 cm, hl.50 cmskříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cmskříňka se zásuvkami š.40 cm, v.83 cm, hl.50 cm


Akční produkt Falco Kuchyňská linka Simeon 240 – vanilka+černý lesk/RLG lze pořídit zrovna tu na webu ve známé rubrice kuchyňské linky! Připravili jsme pro vás podobné produkty ve zmiňované kategorii v bezva akci! Přední značka Falco má v nabídce skvělé produkty. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další kousky od dodavatele Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Ve slevě produkt Falco Kuchyňská linka Simeon 240 - vanilka+černý lesk/RLG od značky s dlouholetou historií Falco lze získat ještě dnes v akci. Zrovna nyní za cenu 22 238 Kč.