Falco Kuchyňská linka Simeon 240 – jasmín+capucino lesk/MDR

Kuchyňská linka Simeon je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň i praktická. Skříňky nabízejí dostatek... více informací »
Falco Kuchyňská linka Simeon 240 - jasmín+capucino lesk/MDR
Značka: Falco
23 265 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyňská linka Simeon je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň i praktická. Skříňky nabízejí dostatek...

Kuchyňská linka Simeon je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň i praktická. Skříňky nabízejí dostatek úložného prostoru a díky nožkám na spodních skříňkách, je prostor pod linkou lépe přístupný při úklidu Korpusy skříněk jsou matné bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku ve třech módních odstínech a se třemi typy úchytek. Všechny tyto varianty najdete v naší nabídce a určitě si vyberete tu nejvhodnější pro Vaši kuchyň. Skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii s úchytkami, které jsou vyobrazeny v doplňkových fotografiích.
Fotografie je pouze ilustrační, linka je dodávána bez pracovní desky. Vyobrazené spotřebiče a dekorace nejsou v ceně.
Rozměry vysoké potravinové skříňky: š.60 cm, v.207 cm, hl.55 cm
Rozměry vrchních skříněk:skříňka š.40 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka š.80 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka š.60 cm, v.72 cm, hl.30 cm
Rozměry spodních skříněk:skříňka š.40 cm, v.83 cm, hl.50 cm skříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cm skříňka se zásuvkami š.40 cm, v.83 cm, hl.50 cm 


Designový produkt Falco Kuchyňská linka Simeon 240 – jasmín+capucino najdete již dnes tu na stránkách v populární sekci kuchyňské linky! Nyní pořídíte zlevněné produkty z této populární rubriky za mimořádně nízkou cenu. To není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce najdete více skvělých produktů od výrobce Falco. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Falco Kuchyňská linka Simeon 240 - jasmín+capucino lesk/MDR od výrobce s dobrým jménem Falco máte možnost pořídit již dnes extra se slevou. Nyní pořídíte za 23 265 Kč.