Falco Kuchyňská linka Simeon 240 – bílý+červený lesk/MDR

Kuchyňská linka Simeon je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň i praktická. Skříňky nabízejí dostatek... více informací »
Falco Kuchyňská linka Simeon 240 - bílý+červený lesk/MDR
Značka: Falco
23 265 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyňská linka Simeon je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň i praktická. Skříňky nabízejí dostatek...

Kuchyňská linka Simeon je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň i praktická. Skříňky nabízejí dostatek úložného prostoru a díky nožkám na spodních skříňkách, je prostor pod linkou lépe přístupný při úklidu Korpusy skříněk jsou matné bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku ve třech módních odstínech a se třemi typy úchytek. Všechny tyto varianty najdete v naší nabídce a určitě si vyberete tu nejvhodnější pro Vaši kuchyň. Skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii s úchytkami, které jsou vyobrazeny v doplňkových fotografiích. 
Fotografie je pouze ilustrační, linka je dodávána bez pracovní desky. Vyobrazené spotřebiče, dřez a dekorace nejsou v ceně.
Rozměry vysoké potravinové skříňky: š.60 cm, v.207 cm, hl.55 cm
Rozměry vrchních skříněk:skříňka š.40 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka š.80 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka š.60 cm, v.72 cm, hl.30 cm
Rozměry spodních skříněk:skříňka š.40 cm, v.83 cm, hl.50 cmskříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cmskříňka se zásuvkami š.40 cm, v.83 cm, hl.50 cm


Hodně žádaný produkt najdete jednoduše tady a teď na našem webu zařazený v kategorii kuchyňské linky. Vyhledejte si akční produkty ze zmíněné kategorie za výborné peníze. To není všechno, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty od výrobce Falco. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční výrobek Falco Kuchyňská linka Simeon 240 - bílý+červený lesk/MDR s pečetí kvality od značky Falco získáte zrovna dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní nakoupíte za 23 265 Kč.