Falco Kuchyňská linka Sanader 300 červený lesk/bílý pás

Kuchyňská linka Sanader je praktická a účelná. Kuchyňská linka je důležitým vybavením Vaší kuchyně, ale také designovým... více informací »
Falco Kuchyňská linka Sanader 300 červený lesk/bílý pás
Značka: Falco
24 450 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyňská linka Sanader je praktická a účelná. Kuchyňská linka je důležitým vybavením Vaší kuchyně, ale také designovým...

Kuchyňská linka Sanader je praktická a účelná.
Kuchyňská linka je důležitým vybavením Vaší kuchyně, ale také designovým prvkem interiéru. Ať už to bude v  paneláku, nebo rodinném domě, určitě se bude ve Vaší kuchyni krásně vyjímat.
Skříňky nabízejí dostatek úložného prostoru na nádobí i dostatek pracovního prostoru.
Kuchyň je vyrobená z lamina, které je odolné a snadné na údržbu. Korpusy skříněk jsou bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku v trendy barvách. Skříňky jsou samostatné, takže si kuchyň můžete sestavit buď tak, jak je vyobrazeno na fotografii, nebo si je můžete sestavit podle toho, jak Vám to bude vyhovovat.
Kuchyň je  dodávána v demontu BEZ PRACOVNÍ DESKY. 
Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Cena je uvedna za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii. Spotřebiče,baterie a dekorace nejsou v ceně.
Rozměry potravinové skříně: š.60 cm, v.201 cm, hl.55 cm
Rozměry vrchních skříněk:skříňka š.60 cm, v.58 cm, hl.30 cmskříňka š.40 cm, v.58 cm, hl.30 cmskříňka nad digestoř s výklopnými dvířky š.60 cm, v.40 cm, hl.30 cmskříňka s výklopnými dvířky š.80 cm, v.58 cm, hl.30 cm
Rozměry spodních skříněk:skříňka se zásuvkou š.60 cm, v.83 cm, hl.45 cmskříňka se zásuvkami š.40 cm, v.83 cm, hl.45 cmskříňka se zásuvkou š.60 cm, v.83 cm, hl.45 cmskříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.45 cm


Neodolatelný produkt Falco Kuchyňská linka Sanader 300 červený lesk/bílý můžete sehnat bez problémů tady na našich stránkách ve známé sekci kuchyňské linky. Pořiďte si parádní produkty ve zmíněné sekci za nejlepší ceny. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Falco dodává špičkové zboží. Naše nabídka je široká, mrkněte také na další prověřené produkty od dodavatele Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Neodolatelný produkt Falco Kuchyňská linka Sanader 300 červený lesk/bílý pás od značky Falco pohodlně pořídíte bezpečně online ve slevě! Výhodně za 24 450 Kč.