Falco Kuchyňská linka Samara 180/240 červený lesk/bílý pás

Kuchyňská linka Tatius v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných... více informací »
Falco Kuchyňská linka Samara 180/240 červený lesk/bílý pás
Značka: Falco
13 999 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyňská linka Tatius v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných...

Kuchyňská linka Tatius v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných domech.
Korpusy skříněk jsou bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku v několika odstínech. Skříňky jsou samostatné, takže si kuchyň můžete sestavit buď tak, jak je vyobrazeno na fotografii, nebo si je můžete sestavit podle toho, jak Vám to bude vyhovovat.
Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii. Spotřebiče, baterie a dekorace nejsou v ceně. 
Bez pracovní desky.
Skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Rozměry vrchních skříněk:skříňka š.80 cm, v.58 cm, hl.30 cmskříňka š.100 cm, v.58cm, hl.30 cmskříňka nad digestoř s výklopnými dvířky š.60 cm, v.40 cm, hl.30 cm
Rozměry spodních skříněk:skříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.45 cm – bez pracovní desky, doporučujeme dokoupit celoplošný dřezskříňka se zásuvkou š.40 cm, v.83 cm, hl.45 cm – včetně pracovní deskyskříňka se zásuvkou š.60 cm, v.83 cm, hl.45 cm – včetně pracovní desky


Tento neodolatelný produkt lze nakoupit snadno tu na webu zařazený v rubrice kuchyňské linky. Nyní si můžete pořídit ještě další produkty z této kategorie za výborné peníze! To ovšem není vše, nebojte, máme toho více! Podívejte se taky na další kvalitní produkty od výrobce Falco. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Falco dlouhodobě poskytuje skvělé zboží. Přesvědčte se.

Povedený produkt Falco Kuchyňská linka Samara 180/240 červený lesk/bílý pás od skvělé a známé značky Falco pohodlně pořídíte bezpečně online extra výhodně. Za bezkonkureční cenu 13 999 Kč.