Falco Kuchyňská linka Saleri 260 – fialový lesk/RLG

Kuchyňská linka Saleri je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň i praktická. Skříňky nabízejí dostatek... více informací »
Falco Kuchyňská linka Saleri 260 - fialový lesk/RLG
Značka: Falco
22 367 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyňská linka Saleri je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň i praktická. Skříňky nabízejí dostatek...

Kuchyňská linka Saleri je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň i praktická. Skříňky nabízejí dostatek úložného prostoru a díky nožkám na spodních skříňkách, je prostor pod linkou lépe přístupný při úklidu Korpusy skříněk jsou matné bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku ve třech módních odstínech a se třemi typy úchytek. Všechny tyto varianty najdete v naší nabídce a určitě si vyberete tu nejvhodnější pro Vaši kuchyň. Skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii s úchytkami, které jsou vyobrazeny v doplňkových fotografiích.
Fotografie je pouze ilustrační, linka je dodávána bez pracovní desky. Vyobrazené spotřebiče, dřez a dekorace nejsou v ceně.
Rozměry vrchních skříněk:skříňka s výklopnými dvířky š.60 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka s výklopnými dvířky š.80 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka s výklopnými dvířky š.80 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka š.40 cm, v.72 cm, hl.30 cm
Rozměry spodních skříněk:skříňka š.60 cm, v.83 cm, hl.50 cmskříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cmskříňka š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cmskříňka se zásuvkami š.40 cm, v.83 cm, hl.50 cm

Tento kvalitní produkt Falco Kuchyňská linka Saleri 260 – seženete nyní na stránkách ve známé kategorii kuchyňské linky! Vyhledejte si skvělé produkty z této oblíbené rubriky za rozumné peníze. Tato značka Falco nabízí velmi kvalitní zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Tento výjimečný kus Falco Kuchyňská linka Saleri 260 - fialový lesk/RLG od naší známé značky Falco jednoduše můžete pořídit aktuálně skutečně výhodně. Nyní nakoupíte za 22 367 Kč.