Falco Kuchyňská linka Parkour 260 – oranžový+šedý lesk/MDR

Kuchyňská linka Parkour je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň i praktická. Skříňky nabízejí dostatek... více informací »
Falco Kuchyňská linka Parkour 260 - oranžový+šedý lesk/MDR
Značka: Falco
21 596 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyňská linka Parkour je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň i praktická. Skříňky nabízejí dostatek...

Kuchyňská linka Parkour je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň i praktická. Skříňky nabízejí dostatek úložného prostoru a díky nožkám na spodních skříňkách, je prostor pod linkou lépe přístupný při úklidu Korpusy skříněk jsou matné bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku ve třech módních odstínech a se třemi typy úchytek. Všechny tyto varianty najdete v naší nabídce a určitě si vyberete tu nejvhodnější pro Váš domov. Skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii s úchytkami, které jsou vyobrazeny v doplňkových fotografiích.
Fotografie je pouze ilustrační, linka je dodávána bez pracovní desky. Vyobrazené spotřebiče, dřez a dekorace nejsou v ceně.
Rozměry vrchních skříněk:skříňka š.80 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka š.80 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka nad digestoř s výklopnými dvířky š.60 cm, v.40 cm, hl.30 cmskříňka š.40 cm, v.72 cm, hl.30 cm
Rozměry spodních skříněk:skříňka š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cm skříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cm skříňka na vestavnou troubu š.60 cm, v.82 cm, hl.56 cmskříňka se zásuvkami š.40 cm, v.83 cm, hl.50 cm 


Diskontní kousek naleznete snadno tady na našich stránkách v populární kategorii kuchyňské linky. Získejte ostatní zboží z této známé rubriky snadno online. Oblíbený dodavatel Falco má ve stále nabídkce vysoce kvalitní sortiment. U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další skvělé zboží od značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Nový výrobek Falco Kuchyňská linka Parkour 260 - oranžový+šedý lesk/MDR od známého dodavatele Falco jednoduše můžete pořídit právě zde za skvělou cenu! Výhodně teď u nás za 21 596 Kč.