Falco Kuchyňská linka Luigi III 120/180 wenge

Kuchyňská linka Luigi je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň praktická. Skříňky nabízejí dostatek... více informací »
Falco Kuchyňská linka Luigi III 120/180 wenge
Značka: Falco
8 624 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyňská linka Luigi je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň praktická. Skříňky nabízejí dostatek...

Kuchyňská linka Luigi je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň praktická. Skříňky nabízejí dostatek úložného prostoru.
Korpusy skříněk jsou bílé. Dvířka jsou z lamina v dekoru dřeva.
Skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii BEZ PRACOVNÍ DESKY. Vyobrazené spotřebiče a dekorace nejsou v ceně.
Rozměry vrchních skříněk:skříňka š.80 cm, v.58 cm, hl.30 cmskříňka nad digestoř s výklopnými dvířky š.60 cm, v.40 cm, hl.30 cmskříňka š.40 cm, v.58 cm, hl.30 cm
Rozměry spodních skříněk:skříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.45 cm – bez pracovní deskyskříňka se zásuvkou š.40 cm, v.83 cm, hl.45 cm – bez pracovní desky

Nejprodávanější produkt dostanete taky tu na stránkách zařazený v sekci kuchyňské linky! Nyní si můžete vybrat ještě ostatní produkty ve zmíněné kategorii za příznivou cenu. Přední dodavatel Falco pro své zákazníky nabízí vynikající výrobky.

Výjimečný a žádaný produkt Falco Kuchyňská linka Luigi III 120/180 wenge od výrobce se zárukou kvality Falco jde koupit na našich stránkách nyní za výhodnou cenu! Momentálně k dispozici za 8 624 Kč.