Falco Kuchyňská linka Luigi II 120/180 dub sonoma

Kuchyňská linka Luigi je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň i praktická. Skříňky nabízejí dostatek... více informací »
Falco Kuchyňská linka Luigi II 120/180 dub sonoma
Značka: Falco
8 267 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyňská linka Luigi je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň i praktická. Skříňky nabízejí dostatek...

Kuchyňská linka Luigi je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň i praktická.
Skříňky nabízejí dostatek úložného prostoru. Korpusy skříněk jsou bílé, dvířka jsou z lamina v dekoru dřeva.
Cena je uvedna za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii BEZ PRACOVNÍ DESKY. Vyobrazené spotřebiče a dekorace nejsou v ceně.
Skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Rozměry vrchních skříněk:skříňka š.80 cm, v.58 cm, hl.30 cmskříňka nad digestoř s výklopnými dvířky š.60 cm, v.40 cm, hl.30 cmskříňka š.40 cm, v.58 cm, hl.30 cm
Rozměry spodních skříněk:skříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.45 cm – bez pracovní deskyskříňka se zásuvkou š.40 cm, v.83 cm, hl.45 cm – bez pracovní desky

Zajímavý produkt Falco Kuchyňská linka Luigi II 120/180 dub je k sehnání právě teď tady a teď na našich stránkách v populární kategorii kuchyňské linky! Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z této sekce za extra cenu. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od dodavatele Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Falco Kuchyňská linka Luigi II 120/180 dub sonoma od skvělého a známého výrobce Falco pořídíte aktuálně na našich stránkách za outletovou cenu! Cenově vychází na 8 267 Kč.