Falco Kuchyňská linka Lars 180 fialový lesk

Kuchyňská linka je vyrobena v moderním designu a skříňky si můžete sestavit buď tak, jak vidíte na úvodní fotografii, nebo si... více informací »
Falco Kuchyňská linka Lars 180 fialový lesk
Značka: Falco
12 010 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyňská linka je vyrobena v moderním designu a skříňky si můžete sestavit buď tak, jak vidíte na úvodní fotografii, nebo si...

Kuchyňská linka je vyrobena v moderním designu a skříňky si můžete sestavit buď tak, jak vidíte na úvodní fotografii, nebo si je můžete sestavit podle svých potřeb.
Korpusy skříněk jsou bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku fialové barvy.
Bez pracovní desky.
Všechny skříňky této sestavy jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii. Spotřebiče, baterie a dekorace nejsou v ceně. 
Rozměry vrchních skříněk:skříňka š.80 cm, v.58 cm, hl.30 cmskříňka s výklopnými dvířky nad digestoř š.60 cm, v.40 cm, hl.30 cmskříňka š.40 cm, v.58 cm, hl.30 cm
Rozměry spodních skříněk:skříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.45 cm – bez pracovní desky, doporučujeme dokoupit celoplošný dřezskříňka na vestavnou troubu š.60 cm, v.82 cm, hl.56 cm – bez pracovní deskyskříňka se zásuvkami š.40 cm, v.83 cm, hl.45 cm – včetně pracovní desky


Tento výjimečný produkt můžete nakoupit v pohodě tu na webu ve známé kategorii kuchyňské linky. Nyní si můžete koupit akční zboží ze zmíněné sekce za akční cenu.

Diskontní produkt Falco Kuchyňská linka Lars 180 fialový lesk od výrobce s dlouholetou historií Falco snadno můžete najít aktuálně pořád výhodně. V akci za 12 010 Kč.