Falco Kuchyňská linka Korry 180/240 – zelený lesk/RLG

Kuchyňská linka Korry v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných domech.... více informací »
Falco Kuchyňská linka Korry 180/240 - zelený lesk/RLG
Značka: Falco
17 559 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyňská linka Korry v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných domech....

Kuchyňská linka Korry v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných domech. Kuchyňská linka je na nožkách a díky tomu je prostor pod linkou lépe přístupný při úklidu. Korpusy skříněk jsou matné bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku ve třech módních odstínech a se třemi typy úchytek. Všechny tyto varianty najdete v naší nabídce. Skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii s úchytkami, které jsou vyobrazeny v doplňkových fotografiích.
Fotografie je pouze ilustrační, linka je dodávána bez pracovní desky. Vyobrazené spotřebiče, dřez a dekorace nejsou v ceně.
Rozměry vrchních skříněk:skříňka š.80 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka š.40 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka nad digestoř s výklopnými dvířky š.60 cm, v.40 cm, hl.30 cmskříňka š.60 cm, v.72 cm, hl.30 cm
Rozměry spodních skříněk:skříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cmskříňka š.40 cm, v.83 cm, hl.50 cmskříňka š.60 cm, v.83 cm, hl.50 cm 

Žádaný produkt máte možnost získat ještě na webu v sekci kuchyňské linky! Nyní můžete najít vyjímečné zboží z naší sekce za výhodnou cenu. To však není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od výrobce Falco. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Falco nabízí vysoce kvalitní zboží.

Tento designový produkt Falco Kuchyňská linka Korry 180/240 - zelený lesk/RLG od značky se skvělou pověstí Falco je k dostání aktuálně na našich stránkách za skvělou cenu. Akční cena 17 559 Kč.