Falco Kuchyňská linka Korry 180/240 – zelený lesk/KRF

Kuchyňská linka Korry v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných domech.... více informací »
Falco Kuchyňská linka Korry 180/240 - zelený lesk/KRF
Značka: Falco
18 677 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyňská linka Korry v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných domech....

Kuchyňská linka Korry v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných domech. Kuchyňská linka je na nožkách a díky tomu je prostor pod linkou lépe přístupný při úklidu. Korpusy skříněk jsou matné bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku ve třech módních odstínech a se třemi typy úchytek. Všechny tyto varianty najdete v naší nabídce. Skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii s úchytkami, které jsou vyobrazeny v doplňkových fotografiích.
Fotografie je pouze ilustrační, linka je dodávána bez pracovní desky. Vyobrazené spotřebiče a dekorace nejsou v ceně.
Rozměry vrchních skříněk:skříňka š.80 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka š.40 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka nad digestoř s výklopnými dvířky š.60 cm, v.40 cm, hl.30 cmskříňka š.60 cm, v.72 cm, hl.30 cm
Rozměry spodních skříněk:skříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cm skříňka š.40 cm, v.83 cm, hl.50 cm skříňka š.60 cm, v.83 cm, hl.50 cm 


Unikátní a žádaný kousek můžete pořídit zrovna tu na našich stránkách v sekci kuchyňské linky! Máme pro vás unikátní výrobky ze zmíněné sekce z pohodlí domova. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete více kousků od značky Falco. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Falco má v nabídce top produkty.

Kvalitní a levný produkt Falco Kuchyňská linka Korry 180/240 - zelený lesk/KRF od dodavatele se skvělou pověstí Falco k dostání aktuálně na našich stránkách extra výhodně. Právě nyní za 18 677 Kč.