Falco Kuchyňská linka Karen 300 bílý lesk/červený pás

Kuchyňská linka Karen je nejen praktická ale i účelná. Je důležitým vybavením Vaší kuchyně, ale také designovým prvkem... více informací »
Falco Kuchyňská linka Karen 300 bílý lesk/červený pás
Značka: Falco
20 874 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyňská linka Karen je nejen praktická ale i účelná. Je důležitým vybavením Vaší kuchyně, ale také designovým prvkem...

Kuchyňská linka Karen je nejen praktická ale i účelná. Je důležitým vybavením Vaší kuchyně, ale také designovým prvkem interiéru. Ať je to panelák nebo rodinný dům, určitě se bude ve Vaší kuchyni krásně vyjímat.
Skříňky nabízejí dostatek úložného prostoru na nádobí i dostatek pracovního prostoru. Kuchyň je vyrobená z lamina, které je odolné a snadné na údržbu. Korpusy skříněk jsou bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku. Skříňky jsou samostatné, takže si kuchyň můžete sestavit buď tak, jak je vyobrazeno na fotografii, nebo si je můžete sestavit podle toho, jak Vám to bude vyhovovat.
Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii. Spotřebiče, baterie a dekorace nejsou v ceně. 
Bez pracovní desky.
Kuchyň je dodávána v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. 
Rozměry vrchních skříněk:skříňka s výklopnými dvířky š.80 cm, v.58 cm, hl.30 cmskříňka s výklopnými dvířky š.80 cm, v.58 cm, hl.30 cmskříňka nad digestoř s výklopnými dvířky š.60 cm, v.40 cm, hl.30 cmskříňka s výklopnými dvířky š.80 cm, v.58 cm, hl.30 cm
Rozměry spodních skříněk:skříňka se zásuvkou š.80 cm, v.83 cm, hl.45 cm – včetně pracovní deskyskříňka se zásuvkou š.80 cm, v.83 cm, hl.45 cm – včetně pracovní deskyskříňka se zásuvkou š.60 cm, v.83 cm, hl.45 cm – včetně pracovní deskyskříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.45 cm – bez pracovní desky, doporučujeme dokoupit celoplošný dřez


Zlevněný kousek jde nakoupit rovnou tady na našem webu umístěný v sekci kuchyňské linky. Vyhledejte si oblíbené zboží ve zmiňované kategorii snadno online. Dodavatel Falco pro své zákazníky poskytuje skvělé zboží.

Velmi oblíbený kousek Falco Kuchyňská linka Karen 300 bílý lesk/červený pás od známé kvalitní značky Falco snadno pořídíte u nás nyní extra se slevou. Právě nyní za 20 874 Kč.