Falco Kuchyňská linka Granada 300 oranžový lesk/RLG

Kuchyňská linka Granada je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň i praktická. Skříňky nabízejí dostatek... více informací »
Falco Kuchyňská linka Granada 300 oranžový lesk/RLG
Značka: Falco
28 886 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyňská linka Granada je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň i praktická. Skříňky nabízejí dostatek...

Kuchyňská linka Granada je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň i praktická. Skříňky nabízejí dostatek úložného prostoru a díky nožkám na spodních skříňkách, je prostor pod linkou lépe přístupný při úklidu Korpusy skříněk jsou bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku ve třech módních odstínech a se třemi typy úchytek. Všechny tyto varianty najdete v naší nabídce a určitě si vyberete tu nejvhodnější pro Vaši kuchyň. Skříňky jsou dodávány v demontu a můžete si je sestavit tak, jak vidíte na fotografii, nebo libovolně podle svých představ. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii s úchytkami, které jsou vyobrazeny v doplňkových fotografiích. 
Fotografie je pouze ilustrační, linka je dodávána bez pracovní desky. Vyobrazené spotřebiče, dřez a dekorace nejsou v ceně.
Rozměry vrchních skříněk:skříňka š.80 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka s výklopnými dvířky š.90 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka s výklopnými dvířky š.70 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka š.60 cm, v.72 cm, hl.30 cm
Rozměry spodních skříněk:skříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cm skříňka š.30 cm, v.83 cm, hl.50 cmskříňka se zásuvkami š.60 cm, v.83 cm, hl.50 cmskříňka š.30 cm, v.83 cm, hl.50 cmskříňka se zásuvkami š.40 cm, v.83 cm, hl.50 cmskříňka š.60 cm, v.83 cm, hl.50 cm 

Levný produkt Falco Kuchyňská linka Granada 300 je k sehnání zrovna na našich stránkách umístěný v kategorii kuchyňské linky! Nyní najdete ještě ostatní zboží ve zmíněné rubrice ve slevě! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte také na více skvělých produktů značky Falco. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Falco pro vás připravuje vynikající sortiment A to ještě není vše!

Výjimečný a žádaný výrobek Falco Kuchyňská linka Granada 300 oranžový lesk/RLG od dodavatele s dobrým jménem Falco snadno naleznete zde nyní za výhodnou cenu. Nyní lze objednat jen za 28 886 Kč.