Falco Kuchyňská linka Granada 300 oranžový lesk/KRF

Kuchyňská linka Granada je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň i praktická. Skříňky nabízejí dostatek... více informací »
Falco Kuchyňská linka Granada 300 oranžový lesk/KRF
Značka: Falco
30 840 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyňská linka Granada je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň i praktická. Skříňky nabízejí dostatek...

Kuchyňská linka Granada je ideální volbou pro Vaši kuchyň. Je moderní a zároveň i praktická. Skříňky nabízejí dostatek úložného prostoru a díky nožkám na spodních skříňkách, je prostor pod linkou lépe přístupný při úklidu. Korpusy skříněk jsou bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku ve třech módních odstínech a se třemi typy úchytek. Všechny tyto varianty najdete v naší nabídce a určitě si vyberete tu nejvhodnější pro Vaši kuchyň. Skříňky jsou dodávány v demontu a můžete si je sestavit tak, jak vidíte na fotografii, nebo libovolně podle svých představ. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii s úchytkami, které jsou vyobrazeny v doplňkových fotografiích.
Fotografie je pouze ilustrační, linka je dodávána bez pracovní desky. Vyobrazené spotřebiče, dřez a dekorace nejsou v ceně.
Rozměry vrchních skříněk:skříňka š.80 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka s výklopnými dvířky š.90 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka s výklopnými dvířky š.70 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka š.60 cm, v.72 cm, hl.30 cm
Rozměry spodních skříněk:skříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cm skříňka š.30 cm, v.83 cm, hl.50 cm skříňka se zásuvkami š.60 cm, v.83 cm, hl.50 cmskříňka š.30 cm, v.83 cm, hl.50 cmskříňka se zásuvkami š.40 cm, v.83 cm, hl.50 cmskříňka š.60 cm, v.83 cm, hl.50 cm 

Ve slevě produkt Falco Kuchyňská linka Granada 300 oranžový lesk/KRF jde nakoupit teď tady na našich stránkách ve známé rubrice kuchyňské linky. Připravili jsme unikátní zboží ze zmíněné kategorie snadno online!

Levný produkt Falco Kuchyňská linka Granada 300 oranžový lesk/KRF od kvalitní společnosti Falco lze pořídit právě teď u nás až neuvěřitelně levně! Nabídky od 30 840 Kč.