Falco Kuchyňská linka Eginger 220 – fialový lesk/MDR

Kuchyňská linka Eginger v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných... více informací »
Falco Kuchyňská linka Eginger 220 - fialový lesk/MDR
Značka: Falco
19 770 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyňská linka Eginger v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných...

Kuchyňská linka Eginger v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných domech. Kuchyňská linka je na nožkách a díky tomu je prostor pod linkou lépe přístupný při úklidu. Korpusy skříněk jsou matné bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku ve třech módních odstínech a se třemi typy úchytek. Všechny tyto varianty najdete v naší nabídce. Skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii s úchytkami, které jsou vyobrazeny v doplňkových fotografiích.
Fotografie je pouze ilustrační, linka je dodávána bez pracovní desky. Vyobrazené spotřebiče a dekorace nejsou v ceně.
Rozměry vrchních skříněk:skříňka š.60 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka s výklopnými dvířky š.100 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka š.60 cm, v.72 cm, hl.30 cm
Rozměry spodních skříněk:skříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cm skříňka š.60 cm, v.83 cm, hl.50 cm skříňka š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cm 

Hodně žádaný produkt Falco Kuchyňská linka Eginger můžete pořídit mimo jiné tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii kuchyňské linky! Připravili jsme kvalitní výrobky z naší rubriky za extra cenu! Přední dodavatel Falco pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní výrobky. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce ovšem více kousků od značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený kus Falco Kuchyňská linka Eginger 220 - fialový lesk/MDR s osvědčenou značkou Falco snadno můžete sehnat právě nyní výhodně! Na našich stránkách za 19 770 Kč.