Falco Kuchyňská linka Eginger 220 – červený lesk/KRF

Kuchyňská linka Eginger v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných... více informací »
Falco Kuchyňská linka Eginger 220 - červený lesk/KRF
Značka: Falco
19 770 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyňská linka Eginger v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných...

Kuchyňská linka Eginger v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných domech. Kuchyňská linka je na nožkách a díky tomu je prostor pod linkou lépe přístupný při úklidu. Korpusy skříněk jsou matné bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku ve třech módních odstínech a se třemi typy úchytek. Všechny tyto varianty najdete v naší nabídce. Skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii s úchytkami, které jsou vyobrazeny v doplňkových fotografiích.
Fotografie je pouze ilustrační, linka je dodávána bez pracovní desky. Vyobrazené spotřebiče a dekorace nejsou v ceně.
Rozměry vrchních skříněk:skříňka š.60 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka s výklopnými dvířky š.100 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka š.60 cm, v.72 cm, hl.30 cm
Rozměry spodních skříněk:skříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cm skříňka š.60 cm, v.83 cm, hl.50 cm skříňka š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cm 


Kvalitní a oblíbený kousek Falco Kuchyňská linka Eginger můžete získat bez problémů u nás v rubrice kuchyňské linky. Připravili jsme ještě jiné zboží z naší sekce z pohodlí domova. Možná hledáte něco jiného, máme toho více. Máme v nabídce však také další kvalitní kousky od dodavatele Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Falco pro vás vyrábí špičkové produkty.

Hodně prodávaný kus Falco Kuchyňská linka Eginger 220 - červený lesk/KRF od značky s dlouholetou historií Falco lze koupit právě nyní za výhodnou cenu. Výhodně za cenu 19 770 Kč.