Falco Kuchyňská linka Dolomiti 180/240 černý lesk

Kuchyňská linka Dolomiti v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných... více informací »
Falco Kuchyňská linka Dolomiti 180/240 černý lesk
Značka: Falco
14 369 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyňská linka Dolomiti v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných...

Kuchyňská linka Dolomiti v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných domech.
Korpusy skříněk jsou bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku v odstínu černý lesk. Skříňky jsou samostatné, takže si kuchyň můžete sestavit buď tak, jak je vyobrazeno na fotografii, nebo si je můžete sestavit podle toho, jak Vám to bude vyhovovat.
Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii. Spotřebiče, baterie a dekorace nejsou v ceně. 
Bez pracovní desky.
Skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Rozměry vrchních skříněk:skříňka š.80 cm, v.58 cm, hl.30 cmskříňka s výklopnými dvířky š.100 cm, v.58cm, hl.30 cmskříňka nad digestoř s výklopnými dvířky š.60 cm, v.40 cm, hl.30 cm
Rozměry spodních skříněk:skříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.45 cm – bez pracovní desky, doporučujeme dokoupit celoplošný dřezskříňka se zásuvkou š.40 cm, v.83 cm, hl.45 cm – včetně pracovní deskyskříňka se zásuvkou š.60 cm, v.83 cm, hl.45 cm – včetně pracovní desky


Velmi žádaný kousek Falco Kuchyňská linka Dolomiti máte možnost získat lehce tady a teď na našich stránkách v populární rubrice kuchyňské linky! Vyberte si unikátní kusy ve zmiňované kategorii za skvělou cenu.

Tento oblíbený výrobek Falco Kuchyňská linka Dolomiti 180/240 černý lesk od výrobce s dobrým jménem Falco máte možnost najít nyní skutečně levně. Výhodně za cenu 14 369 Kč.