Falco Kuchyňská linka Despacito – zelený lesk/RLG

Potýkáte-li se s malými prostory a každý centimetr je pro Vás důležitý, pak je kuchyňská linka Despacito tou správnou volbou... více informací »
Falco Kuchyňská linka Despacito - zelený lesk/RLG
Značka: Falco
14 190 Kč
DO OBCHODU »
Potýkáte-li se s malými prostory a každý centimetr je pro Vás důležitý, pak je kuchyňská linka Despacito tou správnou volbou...

Potýkáte-li se s malými prostory a každý centimetr je pro Vás důležitý, pak je kuchyňská linka Despacito tou správnou volbou pro Váš domov. Je vyrobena v moderním designu a skříňky si můžete sestavit buď tak, jak vidíte na úvodní fotografii, nebo si je můžete sestavit podle svých potřeb. Kuchyňská linka je na nožkách a díky tomu je prostor pod linkou lépe přístupný při vytírání, či zametání drobků. Korpusy skříněk jsou matné bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku ve třech módních odstínech a se třemi typy úchytek. Všechny tyto varianty najdete v naší nabídce.
Všechny skříňky této sestavy jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii s úchytkami, které jsou vyobrazeny v doplňkových fotografiích.
Fotografie je pouze ilustrační, linka je dodávána bez pracovní desky. Vyobrazené spotřebiče a dekorace nejsou v ceně.
Rozměry vrchních skříněk:skříňka š.80 cm, v.72 cm, hl.30 cmvýklopná skříňka nad digestoř š.60 cm, v.40 cm, hl.30 cmskříňka š.40 cm, v.72 cm, hl.30 cm
Rozměry spodních skříněk:skříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cm skříňka na vestavnou troubu š.60 cm, v.82 cm, hl.56 cmskříňka se zásuvkami š.40 cm, v.83 cm, hl.50 cm 

Hodně oblíbený produkt Falco Kuchyňská linka Despacito – zelený lesk/RLG můžete nakoupit pohodlně tady na našem webu v populární kategorii kuchyňské linky! Vyberte si kvalitní zboží ve zmíněné sekci v bezva akci. U nás nabízíme více, podívejte se taky na další skvělé produkty značky Falco. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný kousek Falco Kuchyňská linka Despacito - zelený lesk/RLG od dodavatele s dlouholetou historií Falco snadno můžete pořídit zde teď za báječnou cenu! Nabídka již od 14 190 Kč.