Falco Kuchyňská linka Dalton 240 dub sonoma trufel

Kuchyňská linka je nedílnou součástí každé domácnosti. Musí splňovat přísné kritéria, kterými jsou funkčnost, jednoduchá... více informací »
Falco Kuchyňská linka Dalton 240 dub sonoma trufel
Značka: Falco
13 413 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyňská linka je nedílnou součástí každé domácnosti. Musí splňovat přísné kritéria, kterými jsou funkčnost, jednoduchá...

Kuchyňská linka je nedílnou součástí každé domácnosti. Musí splňovat přísné kritéria, kterými jsou funkčnost, jednoduchá údržba a samozřejmě také vzhled. Kuchyňská linka Dalton v moderním a nadčasovém designu je pro Vaši kuchyň tou nejlepší volbou. Výborně se hodí nejen do panelákové kuchyně ale i do kuchyní v rodinných domech.
Kuchyňská linka je vyrobena z lamina, které je velmi snadné na údržbu a poskytuje dostatek pracovního i úložného prostoru. Korpusy skříněk jsou bílé, dvířka mají dekor dub sonoma trufel.
Všechny skříňky jsou samostatné, takže si kuchyň můžete sestavit buď tak, jak je vyobrazeno na fotografii, nebo podle toho jak Vám to bude vyhovovat.
Skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. 
Bez pracovní desky.
Spotřebiče, baterie a dekorace nejsou v ceně.
Rozměry spodních skříněk: výška 82 cm, hloubka 60 cm80 cm – dřezová skříňka40 cm – skříňka dvířky a zásuvkou60 cm – skříňka na vestavnou troubu60 cm – skříňka s dvířkyRozměry vrchních skříněk: výška 60 cm, hloubka 31 cm80 cm – skříňka s prosklenými dvířky40 cm – skříňka s dvířky60 cm – skříňka nad digestoř / výška 40 cm60 cm – skříňka s plnými dvířky

Tento akční produkt Falco Kuchyňská linka Dalton 240 dub sonoma trufel dostanete bezstarostně na webu umístěný v rubrice kuchyňské linky! Vyberte si ještě ostatní zboží ze zmíněné kategorie za super cenu. Výrobce Falco pro vás připravuje špičkový sortiment. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další kousky od dodavatele Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Zcela unikátní produkt Falco Kuchyňská linka Dalton 240 dub sonoma trufel od dodavatele s dobrým jménem Falco můžete koupit právě teď za mimořádně nízkou cenu! Pouze nyní za 13 413 Kč.