Falco Kuchyňská linka Dalliance 220 – vanilka lesk/MDR

Kuchyňská linka Dalliance v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných... více informací »
Falco Kuchyňská linka Dalliance 220 - vanilka lesk/MDR
Značka: Falco
18 241 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyňská linka Dalliance v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných...

Kuchyňská linka Dalliance v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných domech. Kuchyňská linka je na nožkách a díky tomu je prostor pod linkou lépe přístupný při úklidu. Korpusy skříněk jsou matné bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku ve třech módních odstínech a se třemi typy úchytek. Všechny tyto varianty najdete v naší nabídce. Skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii s úchytkami, které jsou vyobrazeny v doplňkových fotografiích.
Fotografie je pouze ilustrační, linka je dodávána bez pracovní desky. Vyobrazené spotřebiče, dřez a dekorace nejsou v ceně.
Rozměry vrchních skříněk:skříňka š.80 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka nad digestoř s výklopnými dvířky š.60 cm, v.40 cm, hl.30 cmskříňka š.80 cm, v.72 cm, hl.30 cm
Rozměry spodních skříněk:skříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cm skříňka na vestavnou troubu š.60 cm, v.82 cm, hl.56 cm skříňka se zásuvkami š.40 cm, v.83 cm, hl.50 cm skříňka š.40 cm, v.83 cm, hl.50 cm 


Hodně žádaný výrobek Falco Kuchyňská linka Dalliance můžete sehnat aktuálně tady u nás zařazený v sekci kuchyňské linky! Nyní můžete koupit kvalitní výrobky ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu!

Povedený produkt Falco Kuchyňská linka Dalliance 220 - vanilka lesk/MDR od kvalitní značky Falco je dostupný ještě dnes za nejnižší cenu. V akci od 18 241 Kč.