Falco Kuchyňská linka Dalliance 220 – capucino lesk/KRF

Kuchyňská linka Dalliance v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných... více informací »
Falco Kuchyňská linka Dalliance 220 - capucino lesk/KRF
Značka: Falco
18 241 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyňská linka Dalliance v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných...

Kuchyňská linka Dalliance v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných domech. Kuchyňská linka je na nožkách a díky tomu je prostor pod linkou lépe přístupný při úklidu. Korpusy skříněk jsou matné bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku ve třech módních odstínech a se třemi typy úchytek. Všechny tyto varianty najdete v naší nabídce. Skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii s úchytkami, které jsou vyobrazeny v doplňkových fotografiích. 
Fotografie je pouze ilustrační, linka je dodávána bez pracovní desky.  Vyobrazené spotřebiče, dřez a dekorace nejsou v ceně.
Rozměry vrchních skříněk:skříňka š.80 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka nad digestoř s výklopnými dvířky š.60 cm, v.40 cm, hl.30 cmskříňka š.80 cm, v.72 cm, hl.30 cm
Rozměry spodních skříněk:skříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cm skříňka na vestavnou troubu š.60 cm, v.82 cm, hl.56 cm skříňka se zásuvkami š.40 cm, v.83 cm, hl.50 cm skříňka š.40 cm, v.83 cm, hl.50 cm 

Hodně žádaný výrobek Falco Kuchyňská linka Dalliance 220 – capucino lesk/KRF můžete sehnat právě nyní u nás umístěný v rubrice kuchyňské linky. Nyní si můžete vybrat ještě podobné produkty z této populární kategorie za výhodnou cenu! Máme toho více, u nás najdete více kvalitních produktů od značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční kus Falco Kuchyňská linka Dalliance 220 - capucino lesk/KRF od výrobce Falco můžete sehnat u nás nyní za báječnou cenu. Akční cena 18 241 Kč.