Falco Kuchyňská linka Dalliance 220 – bordo lesk/MDR

Kuchyňská linka Dalliance v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných... více informací »
Falco Kuchyňská linka Dalliance 220 - bordo lesk/MDR
Značka: Falco
18 241 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyňská linka Dalliance v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných...

Kuchyňská linka Dalliance v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných domech. Kuchyňská linka je na nožkách a díky tomu je prostor pod linkou lépe přístupný při úklidu. Korpusy skříněk jsou bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku ve třech módních odstínech a se třemi typy úchytek. Všechny tyto varianty najdete v naší nabídce. Skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii s úchytkami, které jsou vyobrazeny v doplňkových fotografiích.
Fotografie je pouze ilustrační, linka je dodávána bez pracovní desky. Vyobrazené spotřebiče, dřez a dekorace nejsou v ceně.
Rozměry vrchních skříněk:skříňka š.80 cm, v.72 cm, hl.30 cmskříňka nad digestoř s výklopnými dvířky š.60 cm, v.40 cm, hl.30 cmskříňka š.80 cm, v.72 cm, hl.30 cm
Rozměry spodních skříněk:skříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.50 cm skříňka na vestavnou troubu š.60 cm, v.82 cm, hl.56 cmskříňka se zásuvkami š.40 cm, v.83 cm, hl.50 cmskříňka š.40 cm, v.83 cm, hl.50 cm

Designový produkt jde pořídit bez problémů na našem webu v sekci kuchyňské linky. Pořiďte si podobné produkty z naší sekce na pár kliknutí. U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další vybrané produkty od značky Falco. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Falco pro vás připravuje kvalitní produkty Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Falco Kuchyňská linka Dalliance 220 - bordo lesk/MDR od výrobce Falco lze nakoupit zde teď ve výprodejové akci. Výhodně za 18 241 Kč.