Falco Kuchyňská linka Dakota 180/240 červený lesk

Kuchyňská linka Dakota v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných... více informací »
Falco Kuchyňská linka Dakota 180/240 červený lesk
Značka: Falco
16 105 Kč
DO OBCHODU »
Kuchyňská linka Dakota v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných...

Kuchyňská linka Dakota v moderním designu je ideální volbou pro panelákové kuchyně, ale hodí se i do kuchyní v rodinných domech.
Korpusy skříněk jsou bílé, dvířka jsou ve vysokém lesku. Skříňky jsou samostatné, takže si kuchyň můžete sestavit tak, jak je vyobrazeno na fotografii, nebo si je můžete sestavit podle vašich představ.
Skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii BEZ PRACOVNÍ DESKY. Spotřebiče, baterie a dekorace nejsou v ceně.
Rozměry vrchních skříněk:skříňka š.60 cm, v.58 cm, hl.30 cmskříňka š.80 cm, v.58cm, hl.30 cmskříňka š.40 cm, v.58cm, hl.30 cmskříňka nad digestoř s výklopnými dvířky š.60 cm, v.40 cm, hl.30 cm
Rozměry spodních skříněk:skříňka se zásuvkami š.60 cm, v.83 cm, hl.45 cm – bez pracovní deskyskříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.45 cm – bez pracovní desky, doporučujeme dokoupit celoplošný dřezskříňka se zásuvkou š.40 cm, v.83 cm, hl.45 cm – bez pracovní desky


Zcela unikátní produkt Falco Kuchyňská linka Dakota 180/240 červený můžete získat v pohodě tu na našich stránkách v populární kategorii kuchyňské linky! Nyní koupíte parádní produkty ve zmíněné sekci za outletovou cenu. Přední značka Falco svým zákazníkům nabízí vynikající výrobky. Vždyť to vidíte sami! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný kousek Falco Kuchyňská linka Dakota 180/240 červený lesk od dodavatele s dlouholetou historií Falco můžete dostat právě za výborné peníze. Právě teď za cenu 16 105 Kč.