Falco křeslo Vivian Loft II Mono 244 světle

Rozkládací křeslo Vivian je vhodné do dětského, studentského, nebo hostinského pokoje. Jednoduchým rozložením pomocí automatu... více informací »
Falco  křeslo Vivian Loft II Mono 244 světle
Značka: Falco
9 849 Kč
DO OBCHODU »
Rozkládací křeslo Vivian je vhodné do dětského, studentského, nebo hostinského pokoje. Jednoduchým rozložením pomocí automatu...

Rozkládací křeslo Vivian je vhodné do dětského, studentského, nebo hostinského pokoje.
Jednoduchým rozložením pomocí automatu získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy, nebo kamaráda dětí. Výplň sedáku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou. Křeslo je potaženo kvalitní voděodolnou látkou. Křeslo disponuje i nepostradatelným úložným prostorem, který využijete např. na deku a polštář.
V ceně křesla je 1 dekorační polštář. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.

Hmotnost:
60 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
85 cm
Výška sedu:
37 cm

Šířka:
125 cm
Hloubka:
98 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
112×196 cm


Tento diskontní produkt Falco křeslo Vivian můžete dostat právě zde tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii samostatná. Najděte si další kousky ve zmíněné rubrice za outletovou cenu! Populární dodavatel Falco pro své zákazníky poskytuje vynikající sortiment.

Kvalitní a žádaný produkt Falco křeslo Vivian Loft II Mono 244 světle od populární značky Falco můžete dostat v naší nabídce se slevou! Aktuálně v akci od 9 849 Kč.