Falco křeslo Vivian Loft II Mono 241 tmavě

Rozkládací křeslo Vivian je vhodné do dětského, studentského, nebo hostinského pokoje. Jednoduchým rozložením pomocí automatu... více informací »
Falco  křeslo Vivian Loft II Mono 241 tmavě
Značka: Falco
9 849 Kč
DO OBCHODU »
Rozkládací křeslo Vivian je vhodné do dětského, studentského, nebo hostinského pokoje. Jednoduchým rozložením pomocí automatu...

Rozkládací křeslo Vivian je vhodné do dětského, studentského, nebo hostinského pokoje.
Jednoduchým rozložením pomocí automatu získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy, nebo kamaráda dětí. Výplň sedáku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou. Křeslo je potaženo kvalitní voděodolnou látkou. Křeslo disponuje i nepostradatelným úložným prostorem, který využijete např. na deku a polštář.
V ceně křesla je 1 dekorační polštář. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.

Hmotnost:
60 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
85 cm
Výška sedu:
37 cm

Šířka:
125 cm
Hloubka:
98 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
112×196 cm

Ve slevě tento výrobek Falco křeslo Vivian Loft II Mono 241 tmavě můžete nakoupit zrovna tady na webu v oblíbené kategorii samostatná. Nyní získáte ostatní výrobky ze zmíněné kategorie za báječnou cenu. To není všechno, naše nabídka je široká. U nás v nabídce najdete více skvělých produktů značky Falco. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Falco nabízí vynikající zboží.

Levný produkt Falco křeslo Vivian Loft II Mono 241 tmavě od výrobce s dobrým jménem Falco jednoduše můžete pořídit právě dnes za příznivou cenu. Nabídka již od 9 849 Kč.