Falco křeslo Vivian Loft II Mono 237 světle

Rozkládací křeslo Vivian je vhodné do dětského, studentského, nebo hostinského pokoje. Jednoduchým rozložením pomocí automatu... více informací »
Falco  křeslo Vivian Loft II Mono 237 světle
Značka: Falco
9 849 Kč
DO OBCHODU »
Rozkládací křeslo Vivian je vhodné do dětského, studentského, nebo hostinského pokoje. Jednoduchým rozložením pomocí automatu...

Rozkládací křeslo Vivian je vhodné do dětského, studentského, nebo hostinského pokoje.
Jednoduchým rozložením pomocí automatu získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy, nebo kamaráda dětí. Výplň sedáku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou. Křeslo je potaženo kvalitní voděodolnou látkou. Křeslo disponuje i nepostradatelným úložným prostorem, který využijete např. na deku a polštář.
V ceně křesla je 1 dekorační polštář. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.

Hmotnost:
60 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
85 cm
Výška sedu:
37 cm

Šířka:
125 cm
Hloubka:
98 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
112×196 cm

Diskontní produkt můžete dostat přímo tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii samostatná! Připravili jsme pro vás oblíbené produkty ve zmíněné sekci ve slevě. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Podívejte se také na další kousky od značky Falco. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Falco pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní výrobky.

Tento skvělý výrobek Falco křeslo Vivian Loft II Mono 237 světle od skvělého výrobce Falco snadno seženete bezpečně online za báječnou cenu! Za bezkonkureční cenu 9 849 Kč.