Falco křeslo Vivian Loft II Mono 233 světle

Rozkládací křeslo Vivian je vhodné do dětského, studentského, nebo hostinského pokoje. Jednoduchým rozložením pomocí automatu... více informací »
Falco  křeslo Vivian Loft II Mono 233 světle
Značka: Falco
9 849 Kč
DO OBCHODU »
Rozkládací křeslo Vivian je vhodné do dětského, studentského, nebo hostinského pokoje. Jednoduchým rozložením pomocí automatu...

Rozkládací křeslo Vivian je vhodné do dětského, studentského, nebo hostinského pokoje.
Jednoduchým rozložením pomocí automatu získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy, nebo kamaráda dětí. Výplň sedáku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou. Křeslo je potaženo kvalitní voděodolnou látkou. Křeslo disponuje i nepostradatelným úložným prostorem, který využijete např. na deku a polštář.
V ceně křesla je 1 dekorační polštář. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.

Hmotnost:
60 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
85 cm
Výška sedu:
37 cm

Šířka:
125 cm
Hloubka:
98 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
112×196 cm


Nejprodávanější produkt Falco křeslo Vivian Loft II Mono 233 světle máte možnost sehnat zrovna tu na našich stránkách zařazený v sekci samostatná. Nyní si můžete vybrat zlevněné zboží z této oblíbené kategorie ve výhodné akci! To však není vše, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce ovšem více produktů od značky Falco. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční výrobek Falco křeslo Vivian Loft II Mono 233 světle od společnosti s úžasnou pověstí Falco najdete u nás právě za výhodnou cenu. Zrovna teď v akci za 9 849 Kč.