Falco křeslo Vivian Loft I Mono 235

Rozkládací křeslo Vivian je vhodné do dětského, studentského, nebo hostinského pokoje. Jednoduchým rozložením pomocí automatu... více informací »
Falco  křeslo Vivian Loft I Mono 235
Značka: Falco
8 966 Kč
DO OBCHODU »
Rozkládací křeslo Vivian je vhodné do dětského, studentského, nebo hostinského pokoje. Jednoduchým rozložením pomocí automatu...

Rozkládací křeslo Vivian je vhodné do dětského, studentského, nebo hostinského pokoje.
Jednoduchým rozložením pomocí automatu získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy, nebo kamaráda dětí. Výplň sedáku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou. Křeslo je potaženo kvalitní voděodolnou látkou. Křeslo disponuje i nepostradatelným úložným prostorem, který využijete např. na deku a polštář.
V ceně křesla je 1 dekorační polštář. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.

Hmotnost:
50 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
85 cm
Výška sedu:
37 cm

Šířka:
95 cm
Hloubka:
98 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
80×196 cm

Hodně prodávaný produkt Falco křeslo Vivian Loft I máte možnost pořídit právě nyní tady na našich stránkách v populární rubrice samostatná! Nyní najdete oblíbené produkty z této známé rubriky za výhodné peníze! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Falco dodává vynikající výrobky Podívejte se sami. To není všechno, máme toho více. Podívejte se také na více skvělých kousků od výrobce Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Falco křeslo Vivian Loft I Mono 235 od značky se skvělou pověstí Falco lze získat online výhodně. Nabídka již od 8 966 Kč.