Falco křeslo Vivian Loft I Mono 233 světle

Rozkládací křeslo Vivian je vhodné do dětského, studentského, nebo hostinského pokoje. Jednoduchým rozložením pomocí automatu... více informací »
Falco  křeslo Vivian Loft I Mono 233 světle
Značka: Falco
8 966 Kč
DO OBCHODU »
Rozkládací křeslo Vivian je vhodné do dětského, studentského, nebo hostinského pokoje. Jednoduchým rozložením pomocí automatu...

Rozkládací křeslo Vivian je vhodné do dětského, studentského, nebo hostinského pokoje.
Jednoduchým rozložením pomocí automatu získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy, nebo kamaráda dětí. Výplň sedáku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou. Křeslo je potaženo kvalitní voděodolnou látkou. Křeslo disponuje i nepostradatelným úložným prostorem, který využijete např. na deku a polštář.
V ceně křesla je 1 dekorační polštář. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.

Hmotnost:
50 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
85 cm
Výška sedu:
37 cm

Šířka:
95 cm
Hloubka:
98 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
80×196 cm

Oblíbený produkt Falco křeslo Vivian Loft I Mono 233 světle lze získat v pohodě u nás ve známé rubrice samostatná. Podívejte se na akční zboží ze zmíněné rubriky za výborné peníze.

Tento zlevněný produkt Falco křeslo Vivian Loft I Mono 233 světle od společnosti s předním postavením na trhu Falco pořídíte u nás teď za akční cenu! Zrovna nyní za cenu 8 966 Kč.