Falco křeslo Vivian Gold II bordo

Rozkládací křeslo Vivian je skvělou volbou pro ty, kteří bojují se stísněnými prostory. Je vhodné např. do dětského,... více informací »
Falco  křeslo Vivian Gold II bordo
Značka: Falco
9 849 Kč
DO OBCHODU »
Rozkládací křeslo Vivian je skvělou volbou pro ty, kteří bojují se stísněnými prostory. Je vhodné např. do dětského,...

Rozkládací křeslo Vivian je skvělou volbou pro ty, kteří bojují se stísněnými prostory. Je vhodné např. do dětského, studentského nebo hostinského pokoje.
Jednoduchým rozložením pomocí automatu získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy nebo kamaráda dětí. Výplň sedáku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou. Křeslo je potaženo kvalitní potahovou látkou. Křeslo disponuje i nepostradatelným úložným prostorem, který využijete např. na deku a polštář.
V ceně křesla je 1 dekorační polštář. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Zobrazení barev produktu na fotografii se může nepatrně lišit od skutečnosti.
Doplňkové informace:

Hmotnost:
60 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
85 cm
Šířka:
133 cm

Hloubka:
98 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
112×196 cm

Tento unikátní produkt pořídíte snadno tady na našem webu ve známé sekci samostatná. Prozkoumejte nové kusy z této populární rubriky za výhodnou cenu! To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! U nás totiž najdete více kvalitních produktů značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Přední výrobce Falco dlouhodobě prodává skvělé zboží Přesvědčte se sami.

Tento diskontní kus Falco křeslo Vivian Gold II bordo od populární značky Falco máte možnost koupit u nás právě se slevou! V současnosti za 9 849 Kč.