Falco křeslo Vivian Gold I světle zelené

Rozkládací křeslo Vivian je skvělou volbou pro ty, kteří bojují se stísněnými prostory. Je vhodné např. do dětského,... více informací »
Falco  křeslo Vivian Gold I světle zelené
Značka: Falco
8 966 Kč
DO OBCHODU »
Rozkládací křeslo Vivian je skvělou volbou pro ty, kteří bojují se stísněnými prostory. Je vhodné např. do dětského,...

Rozkládací křeslo Vivian je skvělou volbou pro ty, kteří bojují se stísněnými prostory. Je vhodné např. do dětského, studentského nebo hostinského pokoje.
Jednoduchým rozložením pomocí automatu získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy nebo kamaráda dětí. Výplň sedáku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou. Křeslo je potaženo kvalitní potahovou látkou. Křeslo disponuje i nepostradatelným úložným prostorem, který využijete např. na deku a polštář.
V ceně křesla je 1 dekorační polštář. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Zobrazení barev produktu na fotografii se může nepatrně lišit od skutečnosti.
Doplňkové informace:

Hmotnost:
50 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
85 cm
Šířka:
102 cm

Hloubka:
98 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
80×196 cm

Designový produkt Falco křeslo Vivian Gold jde sehnat zrovna tady u nás umístěný v kategorii samostatná! Nyní si můžete vybrat vyjímečné výrobky ze zmíněné rubriky na pár kliknutí. U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další prověřené produkty značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známá značka Falco dlouhodobě nabízí vynikající výrobky. Však to vidíte sami.

Tento akční produkt Falco křeslo Vivian Gold I světle zelené od výrobce s dlouholetou historií Falco snadno můžete získat v naší online nabídce za výborné peníze! Stojí teď u nás 8 966 Kč.