Falco křeslo Vivian Gold I bordo

Rozkládací křeslo Vivian je skvělou volbou pro ty, kteří bojují se stísněnými prostory. Je vhodné např. do dětského,... více informací »
Falco  křeslo Vivian Gold I bordo
Značka: Falco
8 966 Kč
DO OBCHODU »
Rozkládací křeslo Vivian je skvělou volbou pro ty, kteří bojují se stísněnými prostory. Je vhodné např. do dětského,...

Rozkládací křeslo Vivian je skvělou volbou pro ty, kteří bojují se stísněnými prostory. Je vhodné např. do dětského, studentského nebo hostinského pokoje.
Jednoduchým rozložením pomocí automatu získáte lůžko k příležitostnému přespání Vaší návštěvy nebo kamaráda dětí. Výplň sedáku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou. Křeslo je potaženo kvalitní potahovou látkou. Křeslo disponuje i nepostradatelným úložným prostorem, který využijete např. na deku a polštář.
V ceně křesla je 1 dekorační polštář. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
Zobrazení barev produktu na fotografii se může nepatrně lišit od skutečnosti.
Doplňkové informace:

Hmotnost:
50 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
85 cm
Šířka:
102 cm

Hloubka:
98 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
80×196 cm

Velmi prodávaný produkt Falco křeslo Vivian Gold naleznete právě tady na webu v oblíbené sekci samostatná. Pořiďte si vyjímečné produkty ze zmíněné kategorie za výborné peníze! Naše nabídka je široká, u nás najdete další kousky od značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tato vyjímečná značka Falco může nabídnout špičkový sortiment. A to ještě není vše.

Velmi prodávaný výrobek Falco křeslo Vivian Gold I bordo od značky se skvělou pověstí Falco můžete koupit v aktuální nabídce skutečně levně! Akční cena 8 966 Kč.