Falco Křeslo Paris světle hnědé

Křeslo Paris je krásným designovým kusem nábytku ať už jako doplněk k pohovce, nebo jako solitér. Stane se Vaším každodenním... více informací »
Falco Křeslo Paris světle hnědé
Značka: Falco
10 579 Kč
DO OBCHODU »
Křeslo Paris je krásným designovým kusem nábytku ať už jako doplněk k pohovce, nebo jako solitér. Stane se Vaším každodenním...

Křeslo Paris je krásným designovým kusem nábytku ať už jako doplněk k pohovce, nebo jako solitér. Stane se Vaším každodenním nepostradatelným společníkem při sledování televize, nebo při čtení knihy.
Křeslo Paris v oblíbeném RETRO designu, se bude krásně vyjímat nejen v obývacím pokoji, ale také třeba v ložnici, pracovně, nebo v pokoji pro hosty. Díky vysoké opěrce zad se pohodlně opřete a ruce si můžete volně položit na loketní opěrky. Takto se Vaše tělo uvolní, začnete relaxovat a Vy se budete cítit pohodově.
Křeslo je očalouněno kvalitní potahovou látkou.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.

Hmotnost:
30 kg
Výška:
99 cm

Výška sedu:
43 cm
Šířka:
80 cm

Hloubka:
90 cm
Záruka:
2 roky

Tento unikátní kus lze získat prostě na webu ve známé kategorii samostatná! Připravili jsme ještě ostatní produkty z této populární rubriky za nejnižší cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Falco má ve stále nabídkce skvělé produkty.

Tento akční produkt Falco Křeslo Paris světle hnědé od známého výrobce Falco lze nakoupit momentálně na webu za výhodné peníze! Nabídky již od 10 579 Kč.