Falco Křeslo Maxim – tm./Eko bílá

Křeslo Maxim je skvělým doplňkem k rohové sedací soupravě Maxim, kterou také najdete v naší nabídce. Výplň sedáku tvoří... více informací »
Falco Křeslo Maxim - tm./Eko bílá
Značka: Falco
11 873 Kč
DO OBCHODU »
Křeslo Maxim je skvělým doplňkem k rohové sedací soupravě Maxim, kterou také najdete v naší nabídce. Výplň sedáku tvoří...

Křeslo Maxim je skvělým doplňkem k rohové sedací soupravě Maxim, kterou také najdete v naší nabídce. Výplň sedáku tvoří pružiny a faliste s kvalitní PUR pěnou. Tato kombinace Vám zajistí pohodlné sezení a komfort sezení podtrhne vysoké opření zad. Křeslo je potaženo kvalitní potahovou látkou v kombinaci 2 barev. V nabídce je v několika barevných provedeních. Vyobrazené doplňky nejsou v ceně.


Tento designový produkt je k získání právě zde tu na našich stránkách zařazený v sekci samostatná. Nyní pořídíte parádní kousky z této rubriky za výhodné peníze! Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží od značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka Falco vás obohatí o vysoce kvalitní výrobky

Oblíbený a kvalitní kousek Falco Křeslo Maxim - tm./Eko bílá od kvalitní značky Falco jde pořídit právě teď u nás se slevou. Produkt momentálně prodáváme za 11 873 Kč.