Falco Křeslo Lori – sv.hnědé

Lori je moderní křeslo, které je skvělým doplňkem k pohovce Lori. Pohodlné sezení Vám zajistí kombinace pružin faliste a bonell... více informací »
Falco Křeslo Lori - sv.hnědé
Značka: Falco
12 939 Kč
DO OBCHODU »
Lori je moderní křeslo, které je skvělým doplňkem k pohovce Lori. Pohodlné sezení Vám zajistí kombinace pružin faliste a bonell...

Lori je moderní křeslo, které je skvělým doplňkem k pohovce Lori. Pohodlné sezení Vám zajistí kombinace pružin faliste a bonell s kvalitní PUR pěnou. Křeslo nabízíme v zajímavé trojkombinaci kvalitních potahových látek, a to v několika barevných provedeních. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Tento exkluzivní výrobek Falco Křeslo Lori – je dostupný lehce na stránkách ve známé rubrice samostatná. Nyní můžete koupit skvělé zboží z této populární kategorie za rozumné peníze! Výrobce Falco má na skladě kvalitní sortiment. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také další skvělé zboží značky Falco. Najdete je níže na této stránce.

Výjimečný produkt Falco Křeslo Lori - sv.hnědé od kvalitního výrobce Falco lze sehnat v naší online nabídce se slevou! Právě teď jen za 12 939 Kč.