Falco křeslo Elis sv.zelené

Rozkládací křeslo Elis je praktickým kusem nábytku, který najde uplatnění tam, kde potřebujete mít lůžko pro příležitostné... více informací »
Falco  křeslo Elis sv.zelené
Značka: Falco
10 777 Kč
DO OBCHODU »
Rozkládací křeslo Elis je praktickým kusem nábytku, který najde uplatnění tam, kde potřebujete mít lůžko pro příležitostné...

Rozkládací křeslo Elis je praktickým kusem nábytku, který najde uplatnění tam, kde potřebujete mít lůžko pro příležitostné přespání návštěvy a potýkáte se stísněným prostorem. Jeho jednoduchý a zároveň elegantní design s prvky skandinávského stylu se hodí do každého interiéru. Využijete jej např. v dětském nebo studentském pokoji, v pokoji pro hosty, v obýváku, v garsonkách, ale i na chatě či chalupě.
Výplň sedáku i opěráku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou. Jednoduchým rozložením získáte lůžko k přespání. Samozřejmostí je i úložný prostor, který můžete využít např. na lůžkoviny.
V ceně křesla jsou dva polštáře. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Doplňující informace:

Hmotnost:
60 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
83 cm
Výška sedu:
38 cm

Šířka:
145 cm
Hloubka:
96 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
115×198 cm


Tento kvalitní a žádaný produkt Falco křeslo Elis je k dispozici rovnou na našich stránkách umístěný v sekci samostatná. Nyní koupíte podobné výrobky ve zmíněné rubrice za outletovou cenu!

Unikátní produkt Falco křeslo Elis sv.zelené od dodavatele zboží Falco je k dostání zrovna dnes za super cenu. Nyní můžete mít za 10 777 Kč.