Falco křeslo Elis růžové

Rozkládací křeslo Elis je praktickým kusem nábytku, který najde uplatnění tam, kde potřebujete mít lůžko pro příležitostné... více informací »
Falco  křeslo Elis růžové
Značka: Falco
10 777 Kč
DO OBCHODU »
Rozkládací křeslo Elis je praktickým kusem nábytku, který najde uplatnění tam, kde potřebujete mít lůžko pro příležitostné...

Rozkládací křeslo Elis je praktickým kusem nábytku, který najde uplatnění tam, kde potřebujete mít lůžko pro příležitostné přespání návštěvy a potýkáte se stísněným prostorem. Jeho jednoduchý a zároveň elegantní design s prvky skandinávského stylu se hodí do každého interiéru. Využijete jej např. v dětském nebo studentském pokoji, v pokoji pro hosty, v obýváku, v garsonkách, ale i na chatě či chalupě.
Výplň sedáku i opěráku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou. Jednoduchým rozložením získáte lůžko k přespání. Samozřejmostí je i úložný prostor, který můžete využít např. na lůžkoviny.
V ceně křesla jsou dva polštáře. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Doplňující informace:

Hmotnost:
60 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
83 cm
Výška sedu:
38 cm

Šířka:
145 cm
Hloubka:
96 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
115×198 cm

Hodně prodávaný kus lze získat přímo tady a teď na našem webu zařazený v rubrice samostatná. Nyní si můžete vybrat zlevněné kousky z naší rubriky za výhodné peníze. To ale ovšem není všechno, náš sortiment je široký! Mrkněte také na další skvělé kousky od výrobce Falco. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Falco vám poskytuje velmi kvalitní sortiment.

Oblíbený výrobek Falco křeslo Elis růžové od dodavatele s dobrým jménem Falco dostanete u nás právě opravdu výhodně! Nabídka již od 10 777 Kč.