Falco křeslo Elis Malmo 96/Bella 001

Rozkládací křeslo Elis je praktickým kusem nábytku, který najde uplatnění tam, kde potřebujete mít lůžko pro příležitostné... více informací »
Falco  křeslo Elis Malmo 96/Bella 001
Značka: Falco
10 777 Kč
DO OBCHODU »
Rozkládací křeslo Elis je praktickým kusem nábytku, který najde uplatnění tam, kde potřebujete mít lůžko pro příležitostné...

Rozkládací křeslo Elis je praktickým kusem nábytku, který najde uplatnění tam, kde potřebujete mít lůžko pro příležitostné přespání návštěvy a potýkáte se stísněným prostorem. Jeho jednoduchý a zároveň elegantní design s prvky skandinávského stylu se hodí do každého interiéru. Využijete jej např. v dětském nebo studentském pokoji, v pokoji pro hosty, v obýváku, v garsonkách, ale i na chatě či chalupě.
Výplň sedáku i opěráku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou. Jednoduchým rozložením získáte lůžko k přespání. Samozřejmostí je i úložný prostor, který můžete využít např. na lůžkoviny.
V ceně křesla jsou dva polštáře. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Doplňující informace:

Hmotnost:
60 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
83 cm
Výška sedu:
38 cm

Šířka:
145 cm
Hloubka:
96 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
115×198 cm

Unikátní a žádaný produkt máte možnost nakoupit aktuálně tady a teď na našem webu v rubrice samostatná! Nyní můžete získat jiné produkty z této populární sekce v bezva akci. Výrobce Falco vám může poskytnout vysoce kvalitní výrobky. Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží od značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento oblíbený kousek Falco křeslo Elis Malmo 96/Bella 001 od známého dodavatele Falco lze získat momentálně v naši nabídce za výhodné peníze. Právě lze objednat jen za 10 777 Kč.