Falco křeslo Elis Malmo 90/Zigzak popel

Rozkládací křeslo Elis je praktickým kusem nábytku, který najde uplatnění tam, kde potřebujete mít lůžko pro příležitostné... více informací »
Falco  křeslo Elis Malmo 90/Zigzak popel
Značka: Falco
10 777 Kč
DO OBCHODU »
Rozkládací křeslo Elis je praktickým kusem nábytku, který najde uplatnění tam, kde potřebujete mít lůžko pro příležitostné...

Rozkládací křeslo Elis je praktickým kusem nábytku, který najde uplatnění tam, kde potřebujete mít lůžko pro příležitostné přespání návštěvy a potýkáte se stísněným prostorem. Jeho jednoduchý a zároveň elegantní design s prvky skandinávského stylu se hodí do každého interiéru. Využijete jej např. v dětském nebo studentském pokoji, v pokoji pro hosty, v obýváku, v garsonkách, ale i na chatě či chalupě.
Výplň sedáku i opěráku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou. Jednoduchým rozložením získáte lůžko k přespání. Samozřejmostí je i úložný prostor, který můžete využít např. na lůžkoviny.
V ceně křesla jsou dva polštáře. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Doplňující informace:

Hmotnost:
60 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
83 cm
Výška sedu:
38 cm

Šířka:
145 cm
Hloubka:
96 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
115×198 cm

Nejprodávanější kus Falco křeslo Elis můžete najít rovněž tady na našich stránkách umístěný v sekci samostatná. Podívejte se na ještě podobné zboží z této oblíbené kategorie za výborné peníze.

Tento kvalitní a žádaný kus Falco křeslo Elis Malmo 90/Zigzak popel od oblíbené značky Falco je k sehnání zrovna dneska téměř zdarma! Na našich stránkách za 10 777 Kč.