Falco křeslo Elis Malmo 90/Bella 592

Rozkládací křeslo Elis je praktickým kusem nábytku, který najde uplatnění tam, kde potřebujete mít lůžko pro příležitostné... více informací »
Falco  křeslo Elis Malmo 90/Bella 592
Značka: Falco
10 777 Kč
DO OBCHODU »
Rozkládací křeslo Elis je praktickým kusem nábytku, který najde uplatnění tam, kde potřebujete mít lůžko pro příležitostné...

Rozkládací křeslo Elis je praktickým kusem nábytku, který najde uplatnění tam, kde potřebujete mít lůžko pro příležitostné přespání návštěvy a potýkáte se stísněným prostorem. Jeho jednoduchý a zároveň elegantní design s prvky skandinávského stylu se hodí do každého interiéru. Využijete jej např. v dětském nebo studentském pokoji, v pokoji pro hosty, v obýváku, v garsonkách, ale i na chatě či chalupě.
Výplň sedáku i opěráku tvoří vlnité pružiny v kombinaci s PUR pěnou. Jednoduchým rozložením získáte lůžko k přespání. Samozřejmostí je i úložný prostor, který můžete využít např. na lůžkoviny.
V ceně křesla jsou dva polštáře. Ostatní vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Doplňující informace:

Hmotnost:
60 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
83 cm
Výška sedu:
38 cm

Šířka:
145 cm
Hloubka:
96 cm

Záruka:
2 roky
Rozkládací:
ANO

Plocha pro rozložení:
115×198 cm

Unikátní kus naleznete přímo tu na našem webu umístěný v rubrice samostatná! Máme pro vás unikátní kousky z této známé kategorie za super cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce také další zboží od výrobce Falco. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Falco vyrábí skvělé zboží

Tento kvalitní kus Falco křeslo Elis Malmo 90/Bella 592 od výrobce s mnohaletou tradicí Falco je k dispozici právě dnes za skvělou cenu. Výhodně za skvělou cenu 10 777 Kč.