Falco Koupelnová skříňka s umyvadlem Provo D60 grafit/bílý lesk

Závěsná koupelnová skříňka s umyvadlem z modelové řady Provo se díky svým kompaktním rozměrům a jemné siluetě skvěle... více informací »
Falco Koupelnová skříňka s umyvadlem Provo D60 grafit/bílý lesk
Značka: Falco
7 535 Kč
DO OBCHODU »
Závěsná koupelnová skříňka s umyvadlem z modelové řady Provo se díky svým kompaktním rozměrům a jemné siluetě skvěle...

Závěsná koupelnová skříňka s umyvadlem z modelové řady Provo se díky svým kompaktním rozměrům a jemné siluetě skvěle hodí i do malých koupelen a zároveň nabízí dostatek úložného prostoru.
Na výrobu je použita laminovaná dřevotřísková deska, která je odolná a snadná na údržbu. Korpus skříňky je v odstínu grafit, čela zásuvek jsou lakovaná do vysokého lesku.
Skříňka je dodávána v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Umyvadlo je v ceně skříňky. Baterie a ostatní dekorace nejsou v ceně. 
V doplňkových fotografiích je pro inspiraci fotografie koupelny, která je vybavena skříňkami Provo. 


Vysoce kvalitní výrobek Falco Koupelnová skříňka s umyvadlem Provo D60 grafit/bílý lesk jde pořídit bezstarostně tu na stránkách ve známé kategorii skříňky pod umyvadlo! Vyhledejte si zcela nové produkty z této oblíbené rubriky za skvělou cenu. Náš sortiment je široký, mrkněte na více produktů od značky Falco. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Falco Koupelnová skříňka s umyvadlem Provo D60 grafit/bílý lesk od předního výrobce Falco máte možnost sehnat již dnes za příznivou cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 7 535 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Více zboží z kategorie Skříňky pod umyvadlo