Falco Konferenční stolek Rain 009 bílý MAT

Konferenční stolek Rain je atraktivní stolek, který je vyrobený z lamina v souladu s ohledy na životní prostředí. Stolek je... více informací »
Falco Konferenční stolek Rain 009 bílý MAT
Značka: Falco
5 628 Kč
DO OBCHODU »
Konferenční stolek Rain je atraktivní stolek, který je vyrobený z lamina v souladu s ohledy na životní prostředí. Stolek je...

Konferenční stolek Rain je atraktivní stolek, který je vyrobený z lamina v souladu s ohledy na životní prostředí.
Stolek je dostatečně velký na vše co si budete potřebovat odložit. Tento stolek má také praktickou zásuvku, kde můžete umístit vše ostatní, co Vám zrovna bude na stolku překážet.
Stolek je dodávaný v demontu. Součástí balení je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Tento velmi oblíbený výrobek Falco Konferenční stolek Rain 009 bílý MAT lze získat také na našich stránkách zařazený v kategorii konferenční stolky! Nyní si můžete vybrat skvělé výrobky z naší sekce za nejnižší cenu! Významný výrobce Falco má k dispozici velmi kvalitní výrobky U nás nabízíme více, u nás najdete další vybrané produkty od značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento produkt Falco Konferenční stolek Rain 009 bílý MAT od odblíbeného výrobce Falco pohodlně získáte u nás teď napořád výhodně! Aktuálně výhodně za 5 628 Kč.