Falco Konferenční stolek Provence 872 – bílý

Kolekce Provence je vhodná pro každého, kdo preferuje romantický styl nábytku. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Romantický... více informací »
Falco Konferenční stolek Provence 872 - bílý
Značka: Falco
8 388 Kč
DO OBCHODU »
Kolekce Provence je vhodná pro každého, kdo preferuje romantický styl nábytku. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Romantický...

Kolekce Provence je vhodná pro každého, kdo preferuje romantický styl nábytku. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Romantický a zároveň starožitný vzhled zdůrazňují kovové úchytky v barvě mosazi a obloukové výřezy v horní i spodní části. Díky rozmanitosti nabízených prvků, si můžete sestavit obývací pokoj, jídelnu, ložnici, kancelář, dětský, nebo studentský pokoj, či předsíň. Pro inspiraci jsou u každého nabízeného dílu přiloženy fotografie možných sestav. Nábytek je dodáván v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně. Nábytek je dodáván z Dánska, proto doporučujeme ověřit dostupnost zboží.


Tento designový produkt je k dostání bez problémů tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice konferenční stolky! Nyní získáte ještě ostatní produkty ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu.

Tento designový výrobek Falco Konferenční stolek Provence 872 - bílý od dodavatele s dlouholetou historií Falco jednoduše můžete získat momentálně v naši nabídce za mimořádně nízkou cenu! Výhodně za 8 388 Kč.